Yakıt Tipi Dizel
Vites Otomatik
Araç Hakkında Kısa Bilgi

Heyecan veren, eğlenceli sürüş

Mükemmel bir şekilde dengelenmiş dört şasiden birini seçin: Touring, Dynamic, alçaltılmış R-Design Spor Şasimiz ya da saniyede 500 adet hesaplama yapan elektronik kontrollü Four-C Şasimiz. Bunu otomatik şanzıman, direksiyondan kumandalı vites kolları ve spor koltuklarımızla birleştirdiğinizde, kendinizi yoldaki çukurlarla değil, yolla bütünleşmiş hissedeceksiniz.

Her yönüyle kaliteye işaret eden zarafet

Çarpıcı, yeni ön ızgara ve gündüz açık farlar S60'ın diğerlerinden ayrılmasını sağlıyor. Klasik V şeklindeki Volvo motor kapağından entegre egzozlara kadar her şey zarif bir sadeliğe ve akıcı çizgilere dayanıyor ve benzersiz tasarım geleneğimizi yansıtıyor.

Sezgisel ve gelişmiş bağlantı

Seçilebilecek üç ayarıyla Adaptif Dijital Göstergeyi ruh halinize uyacak şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Yeni Sensus Connect çözümlerimizi seçerek S60'ınızı web tabanlı bir eğlence merkezine dönüştürebilirsiniz; gelecekteki bulut tabanlı hizmetlere ve fonksiyonlara da hazır.

Hızlı hareket eden bir dünyada sizi koruyor

Önünüzdeki araç aniden durur ve siz tepki vermezseniz, yenilikçi ve gelişmiş Şehirde Güvenlik/City Safety sistemimiz fren yapıyor; 50 km/saat'e kadar olan hızlarda. Aktif Uzun Far, dikkatinizi yola verip diğer sürücülerin gözünü almadan daha ileriyi görebilmenizi sağlıyor.

Yüksek kalite ve işçilik

Destekleyici, ergonomik tasarımlı koltuklarımıza yaslanın ve klasik İsveç mobilyasının ahengini taşıyan ahşap konsolumuzun işçiliğininkeyfini çıkarın. Gece olduğunda, opsiyonel iç aydınlatma paketimiz size yumuşak, beyaz bir ışık sağlayarak bardak tutucular, kapı kolları ve koltuk kumandaları gibi ayrıntıları belirginleştiriyor.