Yakıt Tipi Dizel
Vites Otomatik
445 lt / 1982 lt
Araç Hakkında Kısa Bilgi

Nissan X Trail serisi otomobiller, yolculuk deneyiminize yeni bir soluk getirmeyi vaat ediyor. Tasarımı ve üstün özellikleri ile sürüş keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz tüm detaylara sahip. Dci 130 dizel motoru ile sizlere konforlu bir yolculuğun garantisini veriliyor. Sürüş güvenliğiniz ve yolcularınızın emniyeti için de Nissan X Trail serisi otomobillerde her detay düşünülmüş. Özellikle gece yolculuklarınızda ortaya çıkabilecek yorgunluk ve uyku halini algılayan yorgunluk algılama sistemi ile uzun mesafeli yolculuklara güven için çıkabilirsiniz.

Koltukların rahatlığı ve çift dikişli deri koltukların şıklığı sizleri adeta büyüleyecek. Konfor ve emniyeti aynı otomobilde birleştirebilmeyi başarmış Nissan X Trail, sizlere bir arabadan isteyeceğinizden daha fazlasını vaat ediyor.  Otomatik uzun far asistanı ve led aydınlatması ile diğer araçlardan çok farklı bir yolculuk deneyimine şimdiden hazırlanın.

Nissan X Trail serisi otomobillerden birini kiralayarak, şimdiye kadar deneyimlemediğiniz farklı bir yolculuk keyfine hazır olun. Aileniz ve sevdiklerinizle güven ve konfor için uzun seyahatlere çıkabilir ve şehir içinde de bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz.