Yakıt Tipi Benzin
Vites Otomatik
Araç Hakkında Kısa Bilgi

Yenilikçi tasarımı ve çevreye duyarlı teknik detayları ile yeni nesil bir araç olan Mercedes A180 ile her ayrıntı kazasız sürüş keyfiniz için düşünülmüş. Sürücü destekleyen teknik donatısı ve erken uyarı sistemleri ile olası kritik durumlarda sizleri haberdar eden ve gerektiğinde de müdahalelerde bulunarak güvenliğinizi sağlayan akıllı bir sistem geliştirilmiş.  

Akıllı cep telefonunuza entegre edilebilen Mercedes A180’de yolculuk yaparken cep telefonunuzla navigasyon, iletişim ve aracınızdaki eğlence sistemini kumanda edebilirsiniz. Akıllı sürüş özelliği sunan otomobille, kaza riskinizi düşürmek için “çarpışma önleme yardımcısı plus” standart olarak her Mercedes A180’e eklenmiş. Diğer araçlarla aranızdaki mesafe konusunda sizi uyararak, herhangi bir olası çarpışma tehlikesi oluştuğunda sizi sesli olarak bilgilendirecektir. Frenlemeniz ve hız azaltma konusunda da sürücüyü destekleyecek aksamlar araçta mevcut.

Özellikle gece yapılan yolculuklar sırasında sürücünün herhangi bir konsantrasyon kaybını bile algılayabilen akıllı sistem ile gerektiğinde sizi uyaracaktır. Şehir içi yolculuklarınızda da trafikte araçlarla aranızdaki mesafe konusunda sizi uyarıcı bir sisteme sahiptir. Mercedes A180 ile geçirebileceğiniz herhangi bir kaza sonucunda güvenliğinizi sağlayabilmek amacıyla motor kaputu yolcuları korumak amacıyla altı cm yukarı kaymaktadır.

Aileniz ve sevdiklerinizle çıkacağınızın yolculukların tadını çıkarabilmek ve güvenli bir yolculuk geçirebilmek için her teknik donatıya sahip Mercedes A180 model araçlarımızı kiralayarak, konforu ve güvenliği deneyimleyebilirsiniz.