Yakıt Tipi Dizel
Vites Otomatik
Araç Hakkında Kısa Bilgi

Şık ve özgün tasarımı ile sizlere konfor ve zarafeti sunan Audi A4, sanal kokpiti ile de sizlere oldukça çekici gelecek en farklı araba modellerinden biri. Sanal kokpiti ile göz dolduran Audi A4 marka otomobiller, bu panelde sizlere ileri teknoloji barındıran bir hizmet sunuyor. Yüksek çözünürlüklü LCD ekranı ile de sizlere eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatacak.

Audi A4 serisi otomobiller, az yakıt tüketimi ile de hem bütçenizin dostu hem de uzun yollar için eşsiz bir yol arkadaşı olma özelliğini de hala devam ettiriyor. Yolcuğunuzda güvenliğinizi ve konforunuzu sağlayacak tüm donatılara da sahip olan araç, sizleri emniyetli bir şekilde varacağınız noktaya ulaştırabilecek. Aracı kullanan kişiye yardımcı olacak tüm detayları ile sadece konfor ve kaliteyi değil aileniz ve sevdikleriniz için de güvenli, huzur dolu bir yolculuğa çıkmış olacaksınız.

Audi A4 serisi otomobillerden kiralayarak; rahat koltuklar, zengin iç donatılar, keyif ve konforun tadını her yolculuğunuzda çıkarabileceksiniz. Sizler için eşsiz bir yol arkadaşı olacak.