Yakıt Tipi Dizel
Vites Otomatik
425 lt
Araç Hakkında Kısa Bilgi

Audi’nin en çok tercih edilen ve beğenilen kompakt sınıfındaki araçlarından biri olan Audi A3; sedan, cabrio ve hatchback olmak üzere üç farklı kasa ile sizlere sunuluyor. Ailenizle birlikte uzak mesafelere ya da şehir içinde yapacağınız yolculuklara en uygun araçlardan biri. Audi A3 güvenliği ve konforu ile sizi büyüleyecek detaylara sahip.

Süspansiyon dengeli, spor ayarları ve özel donanımlarıyla lüksü ve konforu tüm yolculuğunuz boyunca hissedebileceksiniz. Kaliteli iç döşeme ve rahat koltukları ile yolculuğunuzu uzatmak isteyeceksiniz. Ailenizle birlikte güvenli seyahat edebileceğiniz her türlü araç emniyet sistemine sahip bir araç. Kaza sonrasında da yaralanmaları en hafif şekilde atlatmanız için dizayn edilmiş.

Yolculuğunuzda güven ve konforun huzurunu çıkarabileceğiniz Audi A3 model araçları kiralayabilir, her türlü mesafe için bu otomobilleri kullanabilirsiniz. Şık görünüşü ve iç donatı zenginliği ile kalite ve lüksün arabanızla deneyimleyeceksiniz. Audi A3 kiralayarak, Audi kalitesini her seyahatinizde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hissederek yaşayın. Emniyetli ve keyif dolu bir yolculuk sizleri bekliyor.